Wycieczka Paraty 3 dni

Brazylia wycieczka Paraty

Cena:

W zależności od okresu.

+ koszt przelotu

Cena zależy od terminu wyjazdu, ilości osób oraz standardu hoteli.

Bilety międzynarodowe – Warszawa / Buenos Aires / Warszawa  sprawdź.

Program realizowany jest indywidualnie z prywatnym przewodnikiem.

Pobyt w Paraty może być wydłużony zgodnie z życzeniem Klienta. Proponujemy również wypoczynek w hotelu przy plaży w okolicach Angra dos Reis

1 dzień: Rio de Janeiro – Paraty

Rano wyjazd z Rio de Janeiro. Przyjazd do Paraty, zakwaterowanie w wybranej Pousadzie (pensjonacie). Piesze zwiedzanie miasteczka – kościoły, muzeum, zabytkowe kamienice. Doskonała okazja dla miłośników fotografowania.
Wieczorem kolacja w restauracji lokalnej z muzyką na żywo.

2 dzień: Paraty

Ok. 10:30 wyjazd jeepami w kierunku gór Sierra da Bocaina, przystanek w Muzeum Złota. Trekking do wodospadów Toboga i Tarza, możliwość kąpieli. Wizyta w destylarni Cachacy (najpopularniejszego wysokoprocentowego alkoholu brazylijskiego, głównego składnika Caipirinha – narodowego trunku). Degustacja różnych gatunków oraz poznawanie procesu wytwarzania. Obiad w restauracji Villa Verde (płatne dodatkowo na miejscu). Po obiedzie wizyta na innej farmie posiadającej destylarnię cachacy oraz piękny wodospad. W drodze powrotnej wizyta na wystawie Bromeliads, pokazującej ponad 300 gatunków pięknych roślin.

3 dzień: Paraty – Rio de Janeiro

Po śniadaniu rejs łodzią jachtową wokół okolicznych wysepek. W czasie rejsu możliwość pływania i snorkelingu w kryształowych wodach.  Na łodzi serwowane będą świeże owoce tropikalne.

Po południu wyjazd do Rio de Janeiro.