Malediwy

Patagonia – niezwykła kraina geograficzna

Papua Nowa Gwinea wycieczka

PAPUA NOWA GWINEA wycieczka

Fragment programu wycieczki: Festiwal Goroka odbywa się co roku, od końca lat 50-tych i jest jednym z elementów obchodów Święta Niepodległości w PNG (16.9). Festiwal trwa 2 dni. Każdego roku ok 70 grup etnicznych – pochodzących zarówno z gór, jak i wybrzeża Papui-Nowej Gwinei przyjeżdża do Goroka aby zaprezentować kulturę i zwyczaje swojego regionu.

Wakacje Indonezja wycieczki

INDONEZJA – TO NIE TYLKO BALI

Niezależnie gdzie się znalazłam, czy u stóp monumentalnych świątyń, czy na fantastycznym spektaklu wschodu słońca nad wulkanami, czy na kraterze wulkanu Bromo, (…), czy też na wyspie Rinca „oko w oko” z waranami – czułam się uczestnikiem wielkiej przygody …

Wakacje Nowa Zelandia atrakcje Hobbit

NOWA ZELANDIA

Zanzibar wakacje oferta specjalna

ZANZIBAR wakacje – egzotyczny chill out

Kąpiele w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego i spacery wzdłuż pięknych plaż gwarantują udany relaks. Zanzibar to mieszanka wielu kultur z historyczną  dzielnicą Stone Town wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dubaj Wycieczki

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W blasku pereł i w oparach kadzidła

Oman wakacje oferta specjalna . Luksusowe Zatoka Omańska

OMAN – OFERTA SPECJALNA

Oman, w niewielkim stopniu odkryty przez turystów, jest synonimem bezpieczeństwa, gościnności i nieskończonych kolorytów. Izolacja od świata sprawiła, że do dziś żywe są tu starowiekowe tradycje omańskie i na każdym kroku poczuć można autentyczny świat orientu. Różnorodność krajobrazów – pustynie, surowe łańcuchy górskie, głębokie kaniony i oazy pełne zadziwiająco gęstej roślinności i tryskających źródeł…

Wycieczka Nikaragua

NIKARAGUA – KOLONIALNA I SZMARAGDOWE WYBRZEŻE

Zapraszamy do odkrycia mało znanego, ale fascynującego kraju i wypoczynku na pięknych plażach Szmaragdowego Wybrzeża, gdzie można stanąć oko w oko z wyjcami, leniwcami, a także spotkać żółwie przypływające tu cały rok, aby w zaciszu złożyć jaja.

Laponia wycieczka, Spotkanie z Mikołajem

LAPONIA wycieczka – Spotkanie z Mikołajem

MONGOLIA FESTIWAL GOLDEN EAGLE – październik 2018

Mongolia – wyjątkowy i unikalny kraj, gdzie ciągle zachwyca mieszanka tradycji starożytnych i tych z czasów słynnego Czyngis-chana, władcy imperium mongolskiego. To jedyne państwo świata, gdzie koczowniczy styl i tryb życia kultywowany jest niezmiennie od wieków.

Sri Lanka wakacje promocje. SRI LANKA plaże

SRI LANKA – wakacyjny odlot na wschodnie wybrzeże

Wschodnie wybrzeże Sri Lanki oferuje najpiękniejsze plaże na wyspie. Dziewiczy złocisto-biały piasek rozciąga się na przestrzeni 300 km od Arugan Bay na południu do Trincomalee na północy. Rozległe spektakularne laguny z krystalicznie czystą wodą zapraszają do kąpieli, uprawiania sportów wodnych…

SARDYNIA – RAJ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Zapraszamy do odkrywania Sardynii – raju dla miłośników plaż, trekingów górskich, sportów wodnych i nurkowania oraz wspaniałej kuchni.

Wakacje Mongolia Park Narodowy Terelj

MONGOLIA – FESTIWAL NAADAM I połowa lipca

Mongolia – wyjątkowy i unikalny kraj, gdzie ciągle zachwyca mieszanka tradycji starożytnych i tych z czasów słynnego Czyngis-chana, władcy imperium mongolskiego. To jedyne państwo świata, gdzie koczowniczy styl i tryb życia kultywowany jest niezmiennie od wieków.

WIOSENNE I LETNIE INSPIRACJE

Dla szukających oazy ciszy i spokoju polecamy uroczą zatokę Ninh Van i An Lan Villas – luksusowe wille skupione w pięknym otoczeniu przyrody – tropikalny las, naturalna laguna i bajeczna plaża. Dostać się to można jedynie łódką, a serwis butlera umili czas nawet najbardziej wymagającym.