Brazylia wycieczka objazdowa 12 dni

Boskie RIO DE JANEIRO, spektakularne wodospady IGUAASU,  oraz afrykański przyczułek SALVADOR z najpiękniejszymi plażami w Brazylii !

Brazylia wycieczka objazdowa Rio de Janeiro, Iguassu, Salvador,

Cena:

w zalezności od sezonu

+ koszt przelotu

Cena zależy od terminu wyjazdu, ilości osób oraz standardu hoteli.

Bilety międzynarodowe – Warszawa / Buenos Aires / Warszawa  sprawdź.

Brazylia wycieczka objazdowa

1 dzień: Rio de Janeiro

Przylot do Rio de Janeiro, jednego z najpiękniejszych miast świata, zwanego cidade maravilhosa (wspaniałe miasto). Transfer do wybranego hotelu przy najsłynniejszej plaży Copacabana. Czas wolny. Wieczorem kolacja i słynny pokaz samby i tańców brazylijskich w Plataforma. Nocleg.

2 dzień:  Rio de Janeiro

Śniadanie. Zwiedzanie wyjątkowego miasta, które jest pięknie położone nad zatoką Guanaraba pomiędzy granitowymi wzgórzami. W programie m.in.: Corcovado – ze słynnym posągiem Chrystusa Zbawiciela górującym nad miastem, Głowa Cukru, niezwykłe wzgórze o wysokości 396 m n.p.m., skąd można podziwiać piękny widok na zatokę i Rio, stadion Maracana, niezwykłe kościoły. Obiad – specjalność Rio – barbecue, różne rodzaje mięs grillowanych i sałatek serwowanych w formie bufetu bez ograniczeń. Wieczór wolny.

3 dzień: Iguassu

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Iguassu położonego w stanie Parana, w południowej części Brazylii, gdzie znajdują się jedne z największych i najpiękniejszych wodospadów świata Foz do Iguassu. Transfer do wybranego hotelu. Nocleg.

4 dzień: Iguassu

Śniadanie. Wizyta w Parku Narodowym, na terenie którego znajdują się słynne wodospady Iguassu znajdujące się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wodospady spadają z wysokości 80 m w głąb wąwozu tworząc 275 mniejszych wodospadów. Rozproszone kropelki wody tworzą barwne tęcze. Spacer po dżungli i fascynujący spływ pontonami w głębokim wąwozie, który prowadzi pod wielkie wodospady. Po południu zwiedzanie niezwykle ciekawego Parku Ptaków, gdzie zgromadzono ponad 500 gatunków ptaków z Ameryki i innych kontynentów. Zobaczyć tu można m.in. kolorowe papugi, tukany, pelikany, kolibry. Nocleg.

5 dzień: Salvador

Śniadanie. Przelot do Salvadoru, będącego jedną z największych atrakcji Brazylii. Salvador jest stolicą stanu Bahia, który ma najbardziej afrykańską tożsamość – ok. 80 % mieszkańców Bahia jest potomkami niewolników z czarnego Lądu.

Zakwaterowanie w centrum miasta. Zwiedzanie – wspaniałe, bogate kościoły katolickie oraz niezwykle urocza starówka Pelourinho pełna brukowanych kamiennych uliczek i kolorowych kamienic. Wieczorem kolacja i pokaz tańców afrykańskich, m.in. copeira..
Nocleg.

6-11 dzień: Salvador

Śniadanie. Transfer w okolice Salvadoru do wybranego resortu nad piaszczystą plażą.

Wypoczynek 6 nocy.

12 dzień: Salvador

 Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.