Wycieczka Borneo TAMAN NEGARA 3 DNI

Przygoda w najstarszym Parku Narodowym Malezji chroniącym dziewicze lasy deszczowe. Wycieczki łódkami, trekkingi i pokonywanie jednych z najdłuższych mostów wiszących.

wycieczka Borneo Taman Negara trekking wiszacy most

CENA PAKIETU:   od 350 USD / os.

Program może połączony z dowolną długością pobytu w Kuala Lumpur.

Istnieje możliwość przedłużenia programu.

Opcje

Malezja Borneo wycieczki – zobacz inne propozycje.

Zobacz wyselekcjonowane hotele na wczasy w Malezji. i skomponuj wymarzone wakacje.

1 dzień KUALA LUMPUR – TAMAN NEGARA

Około godziny 8.30 wyjazd z Kuala Lumpur w kierunku Parku Narodowego TAMAN NEGARA. Przyjazd do przystani w Kuala Tembeling. Czas na obiad (płatny na miejscu). Ok. godz. 14.00 transfer łodzią w głąb dżungli. Zakwaterowanie w Mutiara Taman Negara Resort złożonym z drewnianych budynków w stylu malezyjskim. Kolacja (bufet). Spotkanie  informacyjne i prezentacja video. Wieczorem trekking z przewodnikiem, który przybliży nocną stronę życia lasu deszczowego. Nocleg.

2 dzień TAMAN NEGARA

Po śniadaniu trekking i odkrywanie innej strony życia dżungli. Wyspecjalizowany przewodnik pokaże endemiczne gatunki fauny i flory. Jedną z największych atrakcji będzie spacer po wiszących mostach zaliczanych do najdłuższych na świecie (ok. 450 m długości) Po obiedzie serwowanym na terenie resortu spływ łodziami, czas na kąpiele koło wodospadów Lata Berkoh. Powrót na kolację do hotelu. Nocleg.

3 dzień TAMAN NEGARA – KUALA LUMPUR

Śniadanie. Opuszczenie pokoi i transfer łodzią do Kuala Tembeling i dalej przejazd do Kuala Lumpur.