Jamajka wycieczka w rytmach reggae

Wakacje Jamajka wycieczki

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę na magiczną wyspę Jamajkę !

Na Jamajce czas płynie znacznie wolniej, a wszechobecna muzyka Boba Marleya, piękne piaszczyste plaże, turkusowa woda oraz tropikalna roślinność zapewnią wspaniały, niezapomniany wypoczynek.

Ojczyzna Boba Marley należy do archipelagu Antyli Wielkich, a jej powierzchnia wynosi niecałe 11 tys. km2. Cały rok świeci tu słońce, temperatury utrzymują się na poziomie 30 st. C, a huragany z reguły omijają tę część Karaibów.
Najważniejszymi ośrodkami turystycznymi są Montego Bay na północy oraz Negril na wschodzie, ale warto wybrać się w głąb wyspy, aby odkryć stolicę Kingston, malownicze rzeki i wodospady oraz zapierające dech Góry Błękitne we wschodniej części wyspy.

Dla miłośników spokojnego wypoczynku proponujemy pobyt w jednym z luksusowych resortów w Montego Bay lub Negril. Długość pobytu może być dowolna.

Dla bardziej aktywnych, którzy szukając przygód mogą zrezygnować z luksusu proponujemy połączenie wypoczynku z kilkudniowym programem obejmującym najciekawsze zakątki wyspy.

Treasure Beach – na południowym wybrzeżu jest miejscem autentycznym i oryginalnym, niezmienionym przez masową turystykę. Warto tu zatrzymać się na 2-3 dni, żeby dotknąć powolnego życia rybackiej wioski oraz nawiązać relacje z przyjaznymi miejscowymi. Pobyt można urozmaicić rejsem po Black River, wizytą w wodospadach YS i w destylarni rumu.

Malownicze Góry Błękitne – tutaj uprawiana jest kawa uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Oprócz podziwiania pięknych widoków proponowane są trekingi w Parku Narodowym Holywell oraz wizytę w autentycznej wiosce rastafariańskiej.

Kingston – stolica Jamajki i miejsce nasycone jamajską kulturą, historią i współczesnym życiem miejskim Jamajczyków.
W czasie pobytu warto odwiedzić najważniejsze miejsca związane z działalnością i twórczością Boba Marley oraz pospacerować ulicami tętniącego życiem miasta, gdzie rzadko można spotkać turystów.

Wyjazdy realizowane są prywatnie z przewodnikiem z jęz angielskim, ale na zamówienie istnieje również możliwość zwiedzania z przewodnikiem polskim.

Zapraszamy do kontaktu.

tel. 228929300

olga.walas@toptravel.pl

© Copyright - TOP TRAVEL
ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 892 93 00 (02, 03), e-mail: info@toptravel.pl | NIP: 525-23-81-116