1

KOLUMBIA

2

WENEZUELA

3

PERU

4

BRAZYLIA

5

CHILE

6

ARGENTYNA

Ten fascynujący i zróżnicowany kontynent stanowi wyjątkową mieszankę kultury, radosnej muzyki i tańca, przepysznej kuchni oraz egzotycznej przyrody. Każdy, nawet najbardziej wymagający podróżnik, w Ameryce Południowej przeżyje wakacje swoich marzeń.

Poznajcie Deltę Orinoko i najwyższy wodospad świata Salto Angel w Wenezueli. Wznieście się na szczyty Machu Picchu w Peru, zatańczcie tango przy kieliszku wybornego wina, a następnie odwiedźcie malownicze lodowce i fiordy Argentyny. Odkryjcie pustynne tereny Atakamy w Chile, skosztujcie słynnej kawy w Kolumbii, zanurzcie się dzikich lasach Amazonki i przeżyjcie szalony karnawał w Rio de Janeiro w Brazylii.

Wycieczka do Ameryki Południowej to gwarancja wakacji bogatych w niezapomniane krajobrazy, słoneczną pogodę, egzotyczne wyprawy w nieznane oraz niezwykłe doznania kulturowe. Okazja do odkrycia monumentalnych szczytów górskich, zjawiskowych wodospadów, tajemniczych wulkanów i wielu innych cudów natury. Zapomnij o tradycyjnych, oklepanych wczasach pełnych rutyny – z nami poznasz nowy smak podróży!