Ślub za granicą

Ślub za granicą
Ślub za granicą
Egzotyczny ślub za granicą
Prezent na rocznicę ślubu. Niezapomniana cudowna rocznica ślubu

Ślub za granicą. To jest  możliwe!

Organizujemy śluby i ceremonie ślubne na Seszelach i Mauritiusie

*Pomożemy w zrealizowaniu wszystkich niezbędnych formalności.

Wystarczy na 60 do 40 dni przed datą ślubu złożyć w naszym biurze odpowiednie dokumenty, by w niecodziennej, egzotycznej scenerii  zawrzeć związek małżeński.

Niezbędne dokumenty i warunki:

  • ślub może zostać zawarty po min. 3 nocach spędzonych na wybranej wyspie
  • konieczne jest przesłanie: kserokopii paszportu, kopii aktu urodzenia (wcześniej przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na jęz. francuski lub angielski), 2 zdjęcia.

Osoby, które zawierają związek małżeński po raz kolejny dodatkowo muszą dołączyć:

  • akt zgonu małżonka lub akt rozwodu (przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego na j. francuski lub angielski),
  • dokument potwierdzający zmianę nazwiska

Ważna informacja!

Kobiety mają prawo do zawarcia nowego związku małżeńskiego po upływie min. 10 miesięcy od momentu rozwodu lub śmierci męża. Jeżeli przyszła panna młoda chciałaby skrócić ten czas, musi poddać się badaniu w klinice medycznej na  wyspie w celu otrzymania zaświadczenia, że nie jest w ciąży.

Podczas ustalania terminu ślubu trzeba wyłączyć: niedziele, soboty oraz wszystkie dni świąteczne na Mauritiusie (informacja w biurze  TOP TRAVEL).

Ceremonia ślubna odbywa się w  dwóch etapach:

  • pierwszego dnia wizyta w Urzędzie Stanu Cywilnego na wyspie w celu złożenia wszystkich oryginalnych dokumentów,
  • drugiego dnia Urzędnik Stanu Cywilnego udziela ślubu w hotelu – wszystkie szczegóły dotyczące ceremonii ślubnej można ustalić z osobą odpowiedzialną za organizację ślubu w danym hotelu.
  • Koszty ceremonii: od 560 Euro (ostateczna cena do potwierdzenia po wyborze kierunku i hotelu)
  • Cena zawiera: koszty transferu nowożeńców do/z Urzędu Stanu Cywilnego opłaty administracyjne, koszty pracownika Urzędu Stanu Cywilnego

Najpopularniejsze kierunki podróży poślubnych

Bali

Egzotyczna wyspa Bali słynie z urokliwych miejscowości, oryginalnej architektury i bogactwa kolorów. Wyjątkowe zabytki kultury w otoczeniu tropikalnej przyrody będą cudownym tłem do wyjątkowej ceremonii. Ślub na indonezyjskiej wyspie idealnie wpisuje się w wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

Seszele

Położone na Oceanie Indyjskim Seszele urzekają pięknymi plażami, bujną roślinnością oraz łagodnym, słonecznym klimatem. Wybierzcie jedną ze 115 wysp archipelagu na ślub i koniecznie przedłużcie swój pobyt, by cieszyć się wspólnie odkrywaniem rafy koralowej czy regionalnymi smakami.

Malezja

Nowoczesne miasto, spektakularnie oświetlone Kuala Lumpur z ekskluzywnymi hotelami będzie doskonałym pomysłem na organizację ceremonii ślubnej. Resztę Malezji zwiedźcie już jako małżeństwo w podróży poślubnej, zaglądając do Taman Negara, Langkawi czy udając się do wyjątkowego stanu Borneo.

Wietnam

Urlop w tropikalnym Wietnamie to prawdziwa przygoda, a decydując się na ślub w tak egzotycznym miejscu, możecie być pewni, że będzie to przygoda Waszego życia. Łagodny klimat, malownicze plenery, a także wyjątkowa gościnność mieszkańców będą doskonałym tłem dla sakramentalnego TAK.

Karaiby

Rozległe plaże z białym piaskiem i lazurową wodą – właśnie tak wyobrażasz sobie Karaiby? Wyobraź więc sobie jak romantycznie byłoby wziąć w takiej scenerii ślub! Aruba, Barbados, Dominikana, Kuba czy Saint Martin mogą stać się plenerem dla Waszej ceremonii i miejscem idealnym na podróż poślubną.

Ameryka Południowa

Kraje kojarzone z miłością, namiętnością idealnie nadają się na miejsce złożenia przysięgi małżeńskiej. Ameryka Południowa to propozycja dla odważnych w miłości i żądnych wspólnych przygód, bo poznawanie Argentyny, Brazylii, Chile czy Peru to ciekawe wyzwanie, które pozostanie w Waszych sercach i wspomnieniach.

Ameryka Środkowa

Niezwykłe Belize z niewielkimi wysepkami, gwarny i kolorowy Meksyk, urokliwa Panama – to tylko niektóre miejsca w Ameryce Środkowej, jakie warto rozważyć planując wyjątkowy ślub. Przyrzeczenie sobie wiecznej miłości w kraju dawnych Majów albo w wulkanicznej Nikaragui podkreśli niecodzienny charakter przysięgi.

© Copyright - TOP TRAVEL
ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 892 93 00 (02, 03), e-mail: info@toptravel.pl | NIP: 525-23-81-116