1

Aruba

2

Barbados

3

Dominikana

4

KUBA

5

Saint Martin

Te egzotyczne wyspy kojarzą się ze złocistym piaskiem, słoneczną pogodą, rumem i piratami. Wczasy na Karaibach gwarantują kuszące plaże, doskonałą kuchnię i niespieszny, odprężający styl życia. To właśnie tutaj spędzisz wakacje kołysząc biodrami w rytm salsy, odkrywając lasy tropikalne i uprawiając ekscytujące sporty wodne.

Zapraszamy do podziwiania bajecznej rafy koralowej poprzez nurkowanie w krystalicznych wodach i wypoczynku na bajecznych plażach Aruby, Barbados, Dominikany, Gwadelupy, czy Saint Martin. Warto również odwiedzić Martynikę, jedną z najpiękniejszych wysp pełną ogrodów kwiatowych i bujnej roślinności. Nie można również zapomnieć o „Perle Karaibów” – Kubie, stolicy salsy i cygar.

Wakacje w tym idyllicznym zakątku świata to gwarancja doświadczenia własnego raju na ziemi. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie – zarówno ten, który woli spędzać wczasy wylegując się leniwie na plaży, jak i ten, którego ekscytują sporty wodne i aktywne odkrywanie kultury oraz przyrody. Jeśli zastanawiacie się, kiedy najlepiej jechać na te egzotyczne wyspy, zapraszamy do przejrzenia szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.