Wyjazdy firmowe

TOP TRAVEL Biuro podróży -Wyjazdy firmowe incentive dla firm

DZIAŁAMY Z PASJĄ

Programy motywacyjne dla firm z TOP TRAVEL

PODEJMUJEMY WYZWANIA

INSPIRUJEMY

TOP TRAVEL BIURO PODRÓŻY

REALIZUJEMY CELE

Incentive

Motywacyjne i integracyjne wyjazdy dla firm

EVENTY

Pokazy, warsztaty, koncerty, teambuilding

CSR

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Wyjazdy Firmowe Incentive

Jedną z największych wartości dla każdej firmy jest stworzenie stabilnego i profesjonalnego zespołu zaangażowanego w jej działalność i strategię. Od wielu lat, z sukcesami, organizujemy wyjazdy firmowe, których celem jest zbudowanie silnych relacji z klientami firm lub motywowanie i integrowanie ich pracowników.

Rozumiemy, jak ważni są uczestnicy wyjazdów incentive. Realizacja takich projektów wymaga doświadczenia, pomysłowości i starannego planowania. Dzięki naszej wiedzy na temat kierunków, zaangażowaniu w każdy projekt, analizowaniu potrzeb i założeń klienta – gwarantujemy powodzenie, pożądany rezultat i niepowtarzalny charakter każdego wyjazdu.

Przyjdź do nas – pokażemy Ci świat!

+48 22 892 93 00

Konferencje

Nasz zespół zajmuje się kompleksową organizacją konferencji i spotkań biznesowych na całym świecie, jak i w Polsce. Rezerwujemy hotele, centra konferencyjne, koordynujemy logistykę projektu, zapewniamy wsparcie techniczne i czuwamy nad rzetelną realizacją agendy. Korzystamy z floty własnych autokarów.

Oferujemy profesjonalną obsługę międzynarodowych kongresów, sympozjów naukowych i imprez targowych – zajmujemy się aranżacją wszystkich usług związanych z podróżami służbowymi: rejestracją uczestników, rezerwacją biletów, transferów, hoteli, tłumaczy, przewodników i in.

+48 22 892 93 00

Eventy

Jesteśmy ich inicjatorami. W zależności od założeń, celów, charakteru spotkań, konferencji, imprez integracyjnych – będziecie Państwo ich głównymi bohaterami, twórcami lub obserwatorami.

W naszym portfolio są imprezy integracyjne – teambuidlingowe – plenerowe, gry miejskie, turnieje sportowe, warsztaty kulinarne, somelierskie, fotograficzne. Organizujemy pokazy fryzjerskie, makijażu, body painting, wieczory tematyczne, gale z wybitnymi osobowościami, koncerty gwiazd i zespołów muzycznych. Ale to dopiero początek…

Na wyższym poziomie emocji oferujemy spotkania z żywiołami, adrenalinę, energię, która wyzwoli nowe pokłady uczuć. Wyobraźcie sobie ocean, ławicę tysiąca metrowych tuńczyków i siebie pływających pomiędzy nimi… to także może być Waszym udziałem.

+48 22 892 93 00

CSR

Ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu – jest obecnie jedną z najpopularniejszych form integracji połączoną z działaniami na rzecz pomocy innym. Dzięki tej idei nie tylko kształtujemy pozytywny wizerunek firmy wśród pracowników i kontrahentów, ale także podnosimy kulturę organizacyjną firmy opartą na zaufaniu, odpowiedzialności i przejrzystości, nawiązujemy relacje ze społecznością lokalną, otwieramy się na potrzeby ludzi i świata, budujemy swoją świadomość.

Proponowane przez nas programy CSR są różnorodne, odbywają się na różnych kontynentach i w różnych krajach, mogą funkcjonować w przestrzeni społecznej, przyrodniczej i ekonomicznej – niezależnie jednak od miejsca – czynią świat lepszym, a ludzi bardziej szczęśliwymi.

+48 22 892 93 00

Jakość potwierdzona przez

SOIT Logo wyjazdy Incentive

Zaufali nam

© Copyright - TOP TRAVEL
ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 892 93 00 (02, 03), e-mail: info@toptravel.pl | NIP: 525-23-81-116