1

KENIA

2

TANZANIA

3

MADAGASKAR

4

RPA

Zapraszamy na spotkanie z wielką przygodą na kontynencie afrykańskim.

Zapraszamy do wyruszenia na wielką przygodę z kontynentem afrykańskim. Marzą Ci się wakacje pełne emocjonujących lekcji przyrody, podróży przez przepastne sawanny oraz poznawania całkowicie odmiennej kultury? Ta destynacja będzie idealnym wyborem.

Wczasy w Kenii i Tanzanii to przede wszystkim spotkania z legendarną wielką piątką – zwierzętami, przed którymi drżą najbardziej nieustraszeni myśliwi. To właśnie w tych państwach możesz doświadczyć niezapomnianego safari, podziwiać egzotyczne lasy czy też poznać bliżej tradycje i kulturę rdzennych plemion. A po długim dniu pełnym wrażeń wypoczniesz na pięknych, piaszczystych plażach Zanzibaru.

w RPA odwiedzisz tętniący życiem Kapsztad i jego postkolonialne zabytki, spotkasz pingwiny i rekiny oraz spróbujesz doskonałego wina z pochodzącego z jednej z wielu południowoafrykańskich winnic. Na Madagaskarze z kolei będziesz napawać się widokiem niezrównanych krajobrazów, okazałych baobabów i przyjaznych lemurów. Wczasy na „Czerwonej Wyspie” dają również jedyną w swoim rodzaju możliwość zaznajomienia się z niesamowitą kulturą malgaską.

Wiesz już, że wakacje w Afryce to coś dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z dalszymi wskazówkami na stronie, pomocnymi w organizacji wyjazdu – dotyczą one m.in. pogody, potrzebnych szczepień, oraz najciekawszych atrakcji.