Wyobraź sobie raj. Magia wschodzącego i zachodzącego słońca, zapierające dech w piersiach widoki i te cudowne kolory, które zostały stworzone przez samą naturę. Jeśli chcesz cieszyć oczy tymi wszystkimi pięknościami, zdecyduj się na wyprawę do Patagonii. Jest to miejsce w Ameryce Południowej, które sprawia, że serce zaczyna bić o wiele szybciej, a łzy szczęścia same się cisną, jak tylko się pomyśli, że to jest właśnie ten kraniec świata. Wyobraź sobie góry, doliny, przejrzystą wodę w strumieniach i wielkie jeziora, których tafla z czasem zlewa się z błękitem nieboskłonu.

Zapraszamy na wyprawę do Patagonii – krainy niezwykłości

Leżąca w Ameryce Południowej kraina otoczona jest wodami dwóch największych oceanów – Atlantyckim i Spokojnym. Jest to aż 1 043 076 km kw. zapierających dech w piersiach widoków, które pozostaną z Wami na naprawdę bardzo długi czas i na pewno wrócicie jeszcze nie jeden raz na wycieczkę po tym pięknym miejscu. Wybierz się na wyjazd firmowy, zorganizowany lub podróż poślubną, która sprawi, że ceremonia zawarcia małżeństwa będzie z pewnością niezapomnianym wydarzeniem w Twoim życiu.

Wczasy w Chile i nie tylko – zasmakuj egzotyki

Kraj, który leży na linii brzegowej Ameryki Południowej jest zdecydowanie jednym z najbardziej tajemniczych i najpiękniejszych. Jest również niezwykle zróżnicowany. Oznacza to, że wakacje w Chile to naprawdę świetnie spędzony czas. Wyjazdy zorganizowane czy firmowe dają naprawdę sporo możliwości w poznawaniu bogatej kultury miejscowej ludności.

Duże wpływy europejskie

W Chile najbardziej widać akcenty pochodzenia Hiszpańskiego, jeszcze z czasów kolonializmu. Mimo wszystko gdzieniegdzie można zobaczyć zabytki architektury Indian. Niestety ze względu na mało atrakcyjne geograficzne położenie kraju związane z aktywnością sejsmiczną, niewiele tych zabytków się zachowało. Mimo wszystko, ze względu na wysokie walory estetyczne, region ten doskonale nadaje się na wyjazdy zorganizowane, firmowe bądź podróże ślubne. Z powodzeniem można tutaj też zorganizować sympozja naukowe!

Sympozja za granicą – Chile i Patagonia

Patagonia to kraina, w której można z powodzeniem połączyć przyjemne z pożytecznym. Wyjazdy zorganizowane i firmowe czy konferencje połączone ze zwiedzaniem i podziwianiem miejscowych cudów natury. Regiony Patagonii z całą pewnością będą równie niezwykle inspirujące dla wielu artystów – pisarzy, malarzy lub piosenkarzy. Piękne krajobrazy oraz kultura miejscowej ludności sprawią, że poznacie świat zupełnie inny od tego, jaki widzimy na co dzień.

Nie tylko wycieczka do Chile

Kraina, do której Was zapraszamy to nie tylko tajemnicze państwo Chile, ale również gorąca Argentyna, skąd zresztą pochodzi papież Franciszek II! Kraj ten kulturalnie jest bardziej zbliżony do tego, co znamy i jest o wiele przyjaźniejszy, pod względem przyrody, niż sąsiadujące z nim państwo. Argentyna przede wszystkim doskonale się rozwija, według legend na jej terenie znajdowały się góry pełne srebra. Co więcej, to właśnie tutaj możesz doznać szerokiej rozpiętości klimatycznej! Przez Argentynę rozciągają się takie strefy klimatyczne, jak podzwrotnikowy morski, podzwrotnikowy kontynentalny, umiarkowany ciepły, a nawet subpolarny.

Wyjazdy firmowe do Patagonii

Jako przedsiębiorca z całą pewnością wiesz, jak ważne jest dbanie o swoich pracowników. Dlatego urządź im wycieczkę do Chile lub do Argentyny, gdzie będą mogli się oni zintegrować, a także poznać zupełnie inny świat. Taki wyjazd do Patagonii to również doskonały sposób na uwrażliwienie ludzi na inną kulturę, to z kolei z całą pewnością przełoży się pozytywnie na współpracę z kontrahentami z całego świata.

Podróż poślubna i inne wycieczki

Chcesz się zdecydować na wyprawę do Patagonii? Koniecznie zobacz ofertę naszego biura podróży – Top Travel. Organizujemy nie tylko wycieczki indywidualne do Chile lub Argentyny, ale również wyjazdy firmowe oraz podróże poślubne. Dzięki nam zwiedzisz naprawdę całkiem spory kawałek świata! Zobacz jego kraniec z biurem podróży Top Travel.