Filipiny wycieczka Cebu + Bohol 7 dni

Zwiedzanie wyspy Cebu, snorkeling z rekinami, spotkanie z tarsier – najmniejszą małpką świata i wypoczynek na piaszczystej plaży Panglao.

Filipiny wycieczka Egzotyczne wakacje

Koszt przelotu od 4.500 PLN

Cena programu zależy od terminu wyjazdu, ilości osób oraz standardu hoteli.

Program może być dowolnie łączony ze zwiedzaniem Luzon oraz pobytem w El Nido.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. 228929300

email: olga.walas@toptravel.pl

1 DZIEŃ CEBU
Przylot na wyspę Cebu. Transfer do hotelu.
Zakwaterowanie i nocleg.

2 DZIEŃ CEBU
Śniadanie. Zwiedzanie Cebu City, śladami historii – od fortu hiszpańskiego San Pedro do Bazyliki Sto. Nino. Przejazd przez starą część Cebu do wzgórza Beverly Hills, gdzie w ekskluzywnej dzielnicy znajduje się niewielki park ze świątynią Taoistów, skąd podziwiać można piękną panoramę miasta. Wizyta w manufakturze, gdzie ręcznie wyrabiane są gitary uznawane na całym świecie.
Powrót do hotelu. Nocleg.

3 DZIEŃ CEBU
Rano transfer do Oslob położonego ok. 3 godz. drogi od Cebu. Jest to unikalne na świecie miejsce, gdzie w kryształowych wodach można karmić i pływać z rekinami (roślinożernymi). Przeprawa łódką do miejsca, gdzie przypływają rekiny.. możliwość snorkelingu i pływania z tymi fascynującymi zwierzętami – przeżycia, które pozostają na zawsze w pamięci.
Po obiedzie powrót do Cebu.
Nocleg.

4 DZIEŃ BOHOL/PANGLAO
Śniadanie. Transfer do portu i godzinna przeprawa promem na wyspę Bohol. Wizyta w kościele Baclayon i przejazd przez mahoniowe lasy do tarasu widokowego, skąd można podziwiać panoramę na Czekoladowe Wzgórza – regularne stożkowe pagórki, o barwie brązu jesienią przypominają grudki czekolady. Rejs statkiem-platformą po rzece Loboc pośród tropikalnej roślinności. Obiad w czasie rejsu. Przejazd do miejsca, gdzie można spotkać endemiczny gatunek najmniejszej małpki świata – Tarsier, o dużych wyłupiastych oczach. Są to delikatne zwierzątka żywiące się insektami.

Zakwaterowanie w hotelu na plaży na wysepce Panglao połączonej mostem z Bohol.

5/6 DZIEŃ PANGLAO
Wypoczynek na plaży. Śniadania.

7 DZIEŃ
Śniadanie.
Transfer na lotnisko i przelot do Manili.

Filipiny wycieczka szyta na miarę z TOP TRAVEL. Mamy również inne propozycje. Skontaktuj się z nami.