Wakacje Tanzania wycieczka objazdowa Kilimanjaro. Tanzania wycieczki indywidualne
Tanzania wycieczka objazdowa
Tanzania wycieczka objazdowa

Tanzania wakacje informacje ogólne

Tanzania przyciąga obietnicą niezapomnianego safari z majaczącym w tle malowniczym, ośnieżonym Kilimandżaro, najwyższym szczytem kontynentu.
Zapraszamy na spotkanie z dziką przyrodą w jednym z wielu fascynujących parków narodowych, gdzie oprócz wielkiej piątki można spotkać inne gatunki dzikich zwierząt.

Najlepszą porą jest okres wielkich migracji, kiedy setki tysięcy zwierząt przemieszczają się w poszukiwaniu wody i pożywienia.

Oferujemy indywidualne safari m.in. po równinach Serengeti, w Kraterze Ngorongoro oraz w oddalonych od cywilizacji parkach na południu kraju, gdzie niewielka ilość turystów gwarantuje możliwość rozkoszowania się dziką przyrodą w ciszy i spokoju.

Dopełnieniem niezapomnianego wyjazdu z pewnością będzie wypoczynek na wyspie Zanzibar, która znana jest z białych plaż oraz bajecznych raf koralowych otaczających wyspę. Archipelag Zanzibar składa się z dwóch większych wysp – Zanzibar i Pemba oraz kilku małych wysepek. Największy i najbardziej rozwinięty Zanzibar o długości 183 km posiada powierzchnię ok. 1660 m2. Oprócz wypoczynku na plaży warto odwiedzić Lasy Jozani, jedyny rezerwat przyrody na wyspie, gdzie można zobaczyć endemiczny gatunek małp – Gerezę trójbarwną oraz Stone Town, starą część stolicy, która wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.. Wyspę porastają wysokie palmy kokosowe, oraz różne odmiany bananowców, drzewa mango, papai, marakui, limonki i wiele innych oraz przyprawy –  goździki, pieprz, wanilia, kardamon, cynamon.

Informacje praktyczne

Skontaktuj się z nami…

Atrakcje

Skontaktuj się z nami…

Zapraszamy Tanzania wakacje, wycieczki, wczasy, safari, trekking, podróże z TOP TRAVEL!

© Copyright - TOP TRAVEL
ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 892 93 00 (02, 03), e-mail: info@toptravel.pl | NIP: 525-23-81-116